Namo projektas “N4” iki 80 m²

N4 - paprastas ir elegantiškas

Namas iki 80 m²

Kodėl ?

Kokius privalumus gausite pasirinkę šį projektą

  • Greita ir taupi statyba
  • Pigesnis projektas
  • Neprivalomi A klasės reikalavimai sodų bendrijojoje

"N7" Projekto idėja

Populiari namo iki 80 m² koncepcija jaunai šeimai arba senjorų porai be vaikų, kuriems nereikia didelio namo. Mažomis investicijomis ir nesiveldami į ilgalaikes statybas sukursite jaukų būstą, kuris džiugins patogumais ir nevargins priežiūros rūpesčiais.

Patalpos suplanuotos taip, kad bendras kambarys su virtuve būtų vienoje namo pusėje, o miegamieji kitoje. Taip užtikriname geresnę garso izoliaciją ir privatumą mažame name. Didžioji bendra erdvė gali turėti aukštas lubas iki stogo, taip sukuriant dar didesnės patalpos įspūdį.

Kiemo pusėje numatėme jaukią terasą namo užuovėjoje po stogu. Į terasą patenkama iš svetainės ir miegamojo, todėl ji ypač patogi kaip vasaros valgomasis ir patekimas į vidinį sodą, kad atsibusti ryto gaivoje su šlepetėmis tiesiai iš lovos.

N4+A

Modernios detalės ir stilistika

Du miegamieji, virtuvė bendrame kambaryje su  aukštomis lubomis ir valgomojo vitrina į sodą. Erdvus vonios kambarys su langu natūraliai šviesai. Sandėliukas prie virtuvės arba esant poreikiui nedidelė katilinė. Kiemo pusėje jauki terasa namo užuovėjoje po stogu. Puiki vieta jaukiai vakarienei gryname ore ar ryto kavai prieš saulutę.

N4+B

Funkcionalu ir paprasta

Modifikacijos skirtumai:

patalpų išdėstymas identiškas bet skiriasi langų išdėstymas ir forma. Dar labiau optimizuota ir supaprastinta, kad būtų patogu ir nebrangu.

Kiti projektai