Namo projektas “N3”

"N3" - siauram sklypui

Kompaktiškas 2 aukštų namas. Atitinka aukščiausius A+ klasės reikalavimus.

Kodėl ?

Kokius privalumus gausite pasirinkę šį projektą

  • Patogus išplanavimas
  • Moderni architektūra
  • Ekonomiška statyba
  • Visos pagalbinės patalpos
  • Individuali apdaila ir unikali išvaizda
  • Tilps siaurame sklype

"N3" Projekto idėja

Siūlome paprastą tačiau elegantišką, modernų namą 4-5 asmenų šeimai. Gyvenamas plotas ~120 m² ir visos būtinos pagalbinės patalpos. 

Pirmame aukšte erdvus bendras kambarys su virtuve, virtuvės sandėliukas – techninė patalpa. Atskiras darbo arba svečių kambarys pirmame aukšte. Antrame aukšte trys atskiri miegamieji ir bendras vonios kambarys su stoglangiu. 

Namas itin šiltas ir taupus dėl optimalaus patalpų išplanavimo bei racionalaus tūrio. Tradiciniai ir nesudėtingi konstrukciniai sprendimai – todėl nebrangi statyba. Fasadų apdaila parenkama pagal pageidavimus.

N3+A

Namas su šoniniais stoglangiais

Viskas optimaliai suplanuota patogiam gyvenimui. 3 atskiri miegamieji šeimos narių privatumui antrame aukšte ir atskiras kambarys pirmame – pravers kaip darbo kabinetas ar svečių kambarys. Didelė erdvė šeimos bendravimui ir visos reikalingos pagalbinės patalpos.

Patalpų išdėstymas apgalvotas, kad kiek vienas kvadratinis metras būtų naudingas, o inžineriniai tinklai išvedžioti racionaliai.

Galimos plano modifikacijos, langų pakeitimai atsižvelgiant į sklypo orientaciją ir atsiveriančius vaizdus.

Modifikacijos skirtumai:

Modernūs stoglangiai vaikų kambariuose. Dar daugiau natūralaus apšvietimo

N3+B

Itin siauram sklypui

Modifikacijos skirtumai:

Variantas kai sklypas labai siauras, todėl pagrindiniai kambarių langai išdėstyti galiniuose fasaduose. Dėka stogo sutapatinimo su fasadu, įgalina pastatyti siauresniame nei 15 metrų pločio sklype.

Kiti projektai