Namo projektas “N5”

"N5" - Solidi klasika

Klasikinis dviejų aukštų namas. Erdvus ir universalus išplanavimas, todėl patalpų išdėstymas lengvai pritaikomas pagal poreikius.

Kodėl ?

Kokius privalumus gausite pasirinkę šį projektą

  • Laiko patikrinta klasikinė architektūra
  • Daug erdvės
  • Įėjimas ir privažiavimas po vienu stogu
  • Nesudėtingos konstrukcijos
  • Individuali apdaila ir stilistika

"N5" Projekto idėja

Namas skirtas 4-5 asmenų šeimai. Racionaliai suplanuotos patalpos, erdvus laiptinės holas ir didelė svetainė. Gyvenamas plotas ~130 m² ir pagalbinės patalpos pagal poreikį.

Pirmame aukšte galima turėti didelę bendrą erdvę arba atskirti virtuvę į atskirą patalpą. Atskiras kabinetas pravers įvairiems gyvenimo atvejams. Antrame aukšte trys atskiri miegamieji su didele vonia ir atskira drabužine. Drabužinė esant poreikiui galėtų tapti dar vienu kambariu. Ūkinė dalis atokiau nuo gyvenamųjų kambarių, kur numatytas garažas, katilinė ar pagalbinė patalpa dviračiams, įrankiams sodo baldams susidėti.

Racionali, paprasta klasikinė architektūra ir individuali fasadų apdaila, kad kiekvienas namas būtų unikalus. Tradiciniai, nesudėtingi konstrukciniai sprendimai, kad rezultatas būtų estetiškas, patogus, patikimas ir ilgaamžiškas.

N5+A

Namas su garažu ir stogine

Patogus ir erdvus planas. Didelė pirmo aukšto erdvė su galimybe virtuvę atskirti arba sujungti į bendrą patalpą. Šviesi erdvi laiptinė ir antro aukšto holas.  3 atskiri miegamieji ir didelė vonia. Atskira drabužinė, kuri gali būti sujungta su tėvų miegamuoju. Darbo kabinetas naudingas įvairiems gyvenimo atvejams. Patogi jungtis su garažu per rūbinę ir didelė katilinė atokiau nuo gyvenamųjų patalpų.

Galimos plano modifikacijos atsižvelgiant į sklypo orientaciją ir atsiveriančius vaizdus.

Modifikacijos skirtumai:

Stoginė automobiliams šalia garažo ir įėjimo. Nebrangus ir funkcionalus sprendimas apsaugai nuo saulės ir kritulių, todėl garažas gali būti panaudotas ir kitoms reikmėms.

N5+B

Namas su didele stogine ir ūkiniu priestatu

Modifikacijos skirtumai:

Virtuvė sujungta su svetaine. Vietoje garažo didelė pagalbinė patalpa su katiline. Stoginė dviems automobiliams šalia įėjimo.

N5+C

Namas su stogine ir pagalbinėmis patalpomis

Modifikacijos skirtumai:

Kitoks pagrindinės erdvės išplanavimas – erdvi virtuvė vakarinėje pusėje ties įėjimu. Garažas ties stogine sujungtas su pagalbine patalpa. Pagalbinės patalpos ir kabinetas turi tiesioginius išėjimus į kiemą. Po tuo pačiu stogu įkomponuotas lauko sandėliukas.

Visos namo patalpos neviršija 200 m².

Fasadų apdaila

Sukursime unikalią namo išvaizdą, kad Jūsų namas būtų išskirtinis

Galite rinktis norimas apdailos medžiagas

Kiekvienas namas bus išskirtinis ir unikalus

Pasiūlysime geriausiai aplinkoje derantį variantą

Kiti projektai