Namo projektas “N2”

"N2" - viskas numatyta

Optimalus 2 aukštų namo projektas su plačiomis modifikacijų galimybėmis

Kodėl ?

Kokius privalumus gausite pasirinkę šį projektą

  • Paprastos tradicinės formos
  • Ekonomiška statyba
  • Lankstus vidaus išplanavimas
  • Visos reikiamos pagalbinės patalpos
  • Individuali apdaila ir unikali išvaizda
  • Namo planą pritaikysime Jūsų sklypui

"N2" Projekto idėja

Siūlome paprastą tačiau elegantišką, modernų namą 4-5 asmenų šeimai. Gyvenamas plotas ~120 m² ir visos būtinos pagalbinės patalpos pasirenkamos pagal poreikius. 

Pirmame aukšte erdvus bendras kambarys su virtuve, virtuvės sandėliukas ir tualetas su dušu šalia kambario. Pagal poreikius šis kambarys gali tapti kabinetu arba svečių kambariu. Antrame aukšte trys atskiri miegamieji ir bendras vonios kambarys. 

Namas itin šiltas ir taupus dėl optimalaus patalpų išplanavimo bei racionalaus tūrio. Tradiciniai ir nesudėtingi konstrukciniai sprendimai – todėl nebrangi statyba. Dėka individualios fasadų apdailos sukuriama unikali architektūra.

N2+A

Namas su stogine

Viskas optimaliai suplanuota patogiam gyvenimui. 3 atskiri kambariai šeimos narių privatumui antrame aukšte ir atskiras kambarys pirmame – pravers kaip darbo kabinetas ar svečių kambarys. Didelė erdvė šeimos bendravimui ir visos reikalingos pagalbinės patalpos.

Patalpų išdėstymas apgalvotas, kad kiek vienas kvadratinis metras būtų naudingas, o inžineriniai tinklai išvedžioti racionaliai.

Galimos plano modifikacijos atsižvelgiant į sklypo orientaciją ir atsiveriančius vaizdus.

Modifikacijos skirtumai:

Stoginė automobiliams šalia įėjimo. Nebrangus ir funkcionalus sprendimas apsaugai nuo saulės ir kritulių. Stoginės kraštas gali tarnauti kaip sklypo tvora ar vijoklinių augalų dekoratyvinė sienutė, kuri suteiks papildomą užuovėją ir privatumą.

N2+B

Namas su rūsiu ir garažu

Modifikacijos skirtumai:

Didesnė rūbinė ir katilinė dėka garažo priestato. Po garažu galimas rūsys, kuris pravers sodo gėrybėms arba dirbtuvėms įsirengti.

N2+C

Namas su garažu 2 automobiliams

Modifikacijos skirtumai:

Kitoks įėjimo sprendimas, patogi rūbinė ir jungtis su didele katiline arba ūkine patalpa. Garažas gali būti 1 arba 2 automobiliams.

Fasadų apdaila

Sukursime unikalią namo išvaizdą, kad Jūsų namas būtų išskirtinis

Galite rinktis norimas apdailos medžiagas

Kiekvienas namas bus išskirtinis ir unikalus

Pasiūlysime geriausiai aplinkoje derantį variantą

Kiti projektai