Apie mus

Apie mus

Esame architektų komanda projektuojanti individualius namus

Unimo.lt idėja kilo bendraujant su klientais ir kartu beieškant racionalių, nebrangių, bet individualių sprendimų. Daugumos šeimų poreikiai sutampa, o skirtingi projektai iš esmės labai panašūs. Žmonės ieško tų pačių dalykų, todėl geri sprendimai yra universalūs.

Unimo.lt   – universalu ir modernu  

Mūsų siūlomi projektai, tai tik Jūsų namo idėja, kurią įgyvendinsime kartu. Rezultatas priklauso nuo Jūsų poreikių ir sklypo situacijos. Jei kažkuris projektas patinka, tačiau ne viskas tinka – nedvejokite, kreipkitės ir pasiūlysime ką ir kaip pakeisti, kad būtų taip, kaip reikia Jums.

Jei nerandate tinkamo kartotinio projekto, parengsime individualų projektą. Mūsų architektų komandos projektavimo patirtis beveik 20 metų, esame suprojektavę įvairios paskirties ir sudėtingumo pastatų, tačiau specializuojamės individualių namų projektavime. Turime savo nuomonę kas yra gera architektūra. Namas ne skulptūra, todėl jei jis skirtas gyventi šeimai – o ne reprezentacijai, svarbiausia gyvenimo komfortas, racionali ir saugi investicija, aplinkos kontekstas. Nenusimename kad apie mus dar nerašo garsiausi architektūros žurnalai, bet džiaugiamės kartu su patenkintais mūsų klientais. Esame tikri, kad nenuvilsime ir Jūsų.

Keletas mūsų projektuotų individualių namų

 

UAB “Unimo projektai” įmonės kodas 304507242 

Vadovas – atestuotas architektas Arūnas Andrašiūnas

Kontaktai