6 priežastys rinktis kartotinį projektą

2017-08-11

6 priežastys rinktis kartotinį projektą

1. Prognozuojamas rezultatas

Pasirinkdami galite pamatyti jau parengtą projektą, o gal net pastatytą namą, todėl daugiau galimybių įsitikinti, kad tai tikrai tai kas Jums tinka.

2. Pigesnis ir kokybiškesnis projektas

Kadangi namas statomas ne vieną kartą, yra galimybė ištaisyti projekto klaidas ar tobulinti sprendimus. Projektas naudojamas ne vieną kartą, todėl tikėtina, kad jį galima pigiau parduoti, net jei jį sukurti užtruko daug laiko.

3. Greitesnis projektavimas

Išvengiame ilgo kūrybinio proceso stengiantis „išrasti dviratį“ – skurti kažką visiškai naujo. Dažniausiai tenka sukurti ne vieną projekto variantą, kol priartėjama prie norimo rezultato – tam reikia daug laiko.

4. Lengviau parduosite namą, jei to prireiktų

Jūs pasirinkote projektą, kurį renkasi ir kiti žmonės, vadinasi jis tinkamas ne tik Jums, tai bus ypač svarbu, jei nuspręstumėte namą parduoti. Juk nebūtinai tai vienintelis namas Jūsų gyvenime.

5. Kartotinis – nereiškia vienodas

Yra begalė būdų padaryti taip, kad Jūsų namas būtų unikalus. Pasirinkite patinkančias apdailos medžiagas ar įveskite naujas architektūrines detales ir namas įgaus visai kitą išraišką – nebus kito tokio paties namo.

6. Kartotinis projektas – mažiau eksperimentų

Ar teko kada iš pažįstamų girdėti, kad –„ jei statyčiau antrą namą, šitą daryčiau kitaip, o ano visai nebedaryčiau…“. Jūs pasinaudojate jau sukaupta patirtimi. Juk eksperimentai kainuoja ne tik pinigų bet ir laiko.