Kainos

Kokia namo projekto kaina ir iš ko jis susideda?

Parduodame ne projektą, bet paslaugą apimančią viską kas būtina statybai. Bazinė paslaugos kaina 2800 eurų (įskaitant mokesčius). Jūs mokate už pasirinktą projektą, projekto modifikavimą – pritaikymą, projekto dokumentacijos ruošimą ir derinimą, konstrukcinės – statybinės dalies parengimą. Tai viskas ko reikia kad gautumėte statybos leidimą ir pakankamai detalų projektą pagal kurį pastatysite namą.

Ar dar yra už ką reikės mokėti papildomai?

Reikia numatyti 600-800 eurų rezervą papildomoms išlaidoms. Jas patikslinti galima susipažinus su sklypo dokumentais. Į šią sumą įeina atskirai užsakomos sklypo tyrinėjimo paslaugos ir papildomos inžinerinės projekto dalys, kurios priklauso nuo konkrečios sklypo situacijos ir ne visada visos reikalingos. Jas rengia atskirai samdomi rangovai.

Kokie mūsų projektų privalumai?

  • Projektavimo procesas greitesnis ir aiškesnis, nes naudojame patikrintus sprendimus.
  • Projektas detalesnis bet kainuoja mažiau, nes daugelis sprendimų jau paruošti.
  • Statybos metu konsultuojame iškilus klausimams.
  • Padėsime racionaliai pasirinkti statybines medžiagas ir vidaus įrangos sistemas.
  • Nepermokėsite už projektą, nebrangiai pastatysite ir taupysite eksploatavimo išlaidas.
  • Jūsų namas bus unikalus, nes nebus kito tokio paties.

Kodėl tiek mažai projektų?

Siekiame ne kiekybės bet kokybės. Atsižvelgdami į klientų poreikius kuriame naujus projektus, kuriuos netrukus pasiūlysime.

Kuo skiriamės nuo kitų?

Mes neparduodame tipinių projektų. Kiekvienu atveju projektuojame individualiai ir visus siūlomus projektus modifikuojame taip, kad jie tiktų Jums, Jūsų sklype.  Pasirinkę vieną iš siūlomų projektų Jūs gausite individualų projektą už tipinio namo projekto kainą.